Betaalbare SLM-printer getoond op Formnext

Betaalbare SLM-printer getoond op Formnext

Betaalbare SLM-printer getoond op Formnext
Op de Formnext in Frankfurt presenteerden de FH Aachen en het Fraunhofer Institute for Laser Technology (ILT) een ‘betaalbare’ SLM-printer (seective laser melting).

De printer is bedoeld voor kleine en middelgrote bedrijven, voor wie duurdere laser-melting-technieken niet economisch haalbaar zijn. In 2014 richtten FH Achen en Fraunhofer ILT het ‘Aachen Centrum voor 3D Printing’ op. “Onze groep experts werken nauw samen om middelgrote bedrijven toegang te geven tot 3D-printing”, aldus directeur van het Centrum prof. Gebhardt. Het Centrum biedt bedrijven trainingen in additief fabriceren, advies en diensten op het gebied van componentontwerp, fabricage en afwerking. Het samenwerkingsverband heeft nu een 3D-printer opgeleverd die werkt doormiddel van selective laser melting (SLM). Lees hier verder

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.